Op maandag 24 juni vond onze bijeenkomst, schiet in de rSoos, plaats bij de Koninklijke Schutterij Sint Sebastianus van Voerendaal die 475 jaar bestaat. Ondanks de extreme warmte werden we hartelijk ontvangen door Broer Smeets.
Zoals gebruikelijk werd de avond geopend met het ‘soos journaal op de kist’. De thema’s die voorbij kwamen: Oogstdankfeest Voerendaal (Marijcke Beckers), Bedrijvenwijzer Voerendaal (Sandra Verjans) en het bevrijdingsfestival (Wil Houben).
Onder het genot van een drankje luisterden we naar het mooie spel van het Muziekkorps met enkele solo optredens van jeugdleden. De aanwezige Soos’ers toonden hun ‘schietkunsten’, Marcel schoot de vogel en werd officieel gehuldigd. Broer Smeets nam ons aan het eind van de avond mee in de geschiedenis van de schutterij en enkele vermeldingswaardige momenten. Fred Bollen van het Eregilde informeerde iedereen over het feest ter ere van 475 bestaan, de mogelijkheden tot sponsoring en de gelegenheid om erbij te zijn.
Het culinaire programma bestond uit lokale ingrediënten van Hoeve Cortenbach bedacht en gemaakt door Astrid Petit (BonApetit!) en Bas Daniels (NextCuisine).
Bekijkt u de foto’s via de link om het gevoel en de sfeer opnieuw te beleven:
https://photos.app.goo.gl/iBPwzTiBKfdZiMu47
Hierbij willen we nogmaals de leden en bestuur van Koninklijke Schutterij St. Sebastianus Voerendaal en het eregilde bedanken voor hun hartelijke ontvangst.